start | dodaj do ulubionych  |  kontakt

Strona główna

KOLOT na katowickich Targach Glob 2010

 

W dniach 26-28 marca Kluczborsko-Oleska Lokalna Organizacja Turystyczna prezentowała walory turystyczne powiatów: kluczborskiego i oleskiego na XVI Międzynarodowych Targach Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego GLOB 2010.
Podczas targów swoje oferty zaprezentowało blisko 300 wystawców z Belgii, Cypru, Czech, Francji, Grecji, Indonezji, Rumunii, Słowacji, Turcji, Węgier, Włoch i Polski. Targi objęły szeroki wachlarz ofert touroperatorów, biur podróży, regionów, uzdrowisk, ośrodków odnowy i rekreacji, a także usług transportowych i hotelarstwa. Trzydniowy program imprezy urozmaiciły liczne występy artystyczne oraz występy zaproszonych gości m.in. podróżnika - aktora Tadeusz Chudeckiego, istebniańskich górali, Artystów Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny, a także wystawy fotograficzne.
Na naszym stoisku nie zabrakło miodu z pasieki w Maciejowie, produktów z oleskiej mleczarni oraz przysmaków przygotowanych przez właścicieli miejscowych gospodarstw agroturystycznych.
Mamy nadzieję, że udział w największych w kraju wiosennych Targach przysłuży się do rozpropagowania ofert i atrakcji turystycznych naszego regionu.

 


KOLOT na Targach GLOB 2010 w Katowicach

 

 

 

 

 

Kluczborsko-Oleska Lokalna Organizacja Turystyczna