start | dodaj do ulubionych  |  kontakt

Strona główna

Klaster e-KOLOT nagrodzony Plastrem Miodu

 

Klaster Turystyczny Województwa Opolskiego "Kraina Miodu i Mleka" został laureatem nagrody Starosty Kluczborskiego "Plaster Miodu 2009" w kategorii "Turystyka". W tej samej kategorii do nagrody nominowali  byli także inni członkowie KOLOT: "Agrochatka" Edukacyjne Gospodarstwo Ekoturystyczne z Biadacza - Brodnicy oraz Gospodarstwo Agroturystyczne "U Norberta i Uli" z Wierzchów.

 

Uroczysta gala wręczenia "Plastrów miodu" odbyła się 12 lutego w kluczborskiej sali "Impresja" (dawna sala Prefabetu). Statuetki przyznano w siedmiu kategoriach: biznes, turystyka, kultura, sport, nauka, promocja powiatu, całokształt działalności na rzecz rozwoju i promocji powiatu kluczborskiego.

Plastry Miody 2009 otrzymali: Cuprod Sp. z o.o. (Biznes), "Kraina Miodu i Mleka" Klaster Turystyczny Województwa Opolskiego (Turystyka), ks. Henryk Schröder (Kultura), Ryszard Okaj (Sport), Szkoła Podstawowa nr 1 im Marii Konopnickiej w Wołczynie (Nauka), Samorządowa Grupa „Buraky” (Promocja Powiatu), Bank Spółdzielczy w Wołczynie (Całokształt działalności na rzecz rozwoju i promocji powiatu).
 

Podobnie jak w ubiegłym roku wieczór wręczenia nagród połączony był z balem charytatywnym, z którego dochód wspomoże leczenie trzyletniej Oli Kochanowskiej chorej na białaczkę.

Wszystkim członkom klastra serdecznie gratulujemy sukcesu.

 

 

 

Kluczborsko-Oleska Lokalna Organizacja Turystyczna