start | dodaj do ulubionych  |  kontakt

Strona główna

 

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "ANPOL"

Grażyna Czupajło i Andrzej Nowak

STARE OLESNO, ul. Kolejowa 2A
46-300 Olesno

tel: (+48) 34 358 44 52, 604 081 783

email: grazyna.czupajlo@anpol.net.pl

andrzej.nowak@anpol.net.pl
strona internetowa: www.anpol.net.pl

  


 

Ośrodek wypoczynkowy "ANPOL" położony jest w Starym Oleśnie na terenie Borów Stobrawskich przy trasie Poznań-Katowice. Do tego niezwykłego miejsca prowadzi wiele szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych. Do dyspozycji gości jest pole namiotowe i caravaningowe. 120 miejsc noclegowych posiada pełne zaplecze sanitarne oraz dostęp do prądu. Wypoczywającym udostępniono kąpielisko i trzy, strzeżone

przez ratowników, plaże. Dodatkowo rowery wodne i kajaki, stanowiska dla wędkarzy, plac zabaw dla dzieci, boisko do plażowej piłki siatkowej, miejsca do grillowania, obejmujące 18 torów pole do minigolfa. Na terenie ośrodka wypoczynkowego znajduje się również restauracja. Miejscowa kuchnia zapewnia doskonały posiłek. Do wyboru jest szeroka gama potraw kuchni śląskiej. Na terenie obiektu organizowane są m.in. rodzinne imprezy okolicznościowe, spotkania towarzyskie i służbowe, imprezy promocyjno-reklamowe, ogniska, zimą kuligi.

Ceny:
Wstęp na ośrodek: dorośli – 7 zł, młodzież szkolna i studenci – 5 zł, dzieci do lat 7 – 3 zł, emeryci i renciści – 5 zł.
Pole namiotowe: ustawienie namiotu – 7 zł, podłączenie do prądu – 6 zł, wjazd samochodem na pole namiotowe – 6 zł.
Caravaning: ustawienie przyczepy – 8 zł, opłata za samochód – 6 zł, podłączenie do prądu – 6 zł, wjazd camperem na ośrodek – 15 zł.
Wypożyczenie sprzętu wodnego: rower – 14 zł/godz., kajak - 8-10 zł/godz.

 


 

Kluczborsko-Oleska Lokalna Organizacja Turystyczna