wtorek 16 czerwca 2026 18,8 °C
KOLOT – Kluczborsko-Oleska Lokalna Organizacja Turystyczna

Kluczborsko-Oleska
Lokalna Organizacja Turystyczna

Aktualności

Walne zebranie KOLOT – zarząd z absolutorium

10 czerwca w Kluczborku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Kluczborsko-Oleskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. Zarząd stowarzyszenia podsumował swoją działalność w latach 2022–2025, uzyskując absolutorium.

Podczas zebrania wybrano nowe władze KOLOT-u. Prezesem stowarzyszenia ponownie została Maria Żurek. W skład Zarządu weszły również: Krystyna Janik, Jagoda Buła, Joanna Lech i Beata Prochota. Członkami Komisji Rewizyjnej zostali: Henryk Zug, Laura Kacała, Romualda Kwiatek, Izabella Gomułkiewicz i Antoni Polak.

Serdecznie gratulujemy nowo wybranym władzom stowarzyszenia. Życzymy wielu sukcesów, trafnych decyzji, owocnej współpracy oraz powodzenia w realizacji wszystkich planów i inicjatyw na rzecz rozwoju turystyki w naszym regionie.

W zebraniu uczestniczyli również przedstawiciele samorządów, m.in.: wicestarosta kluczborski Krzysztof Tokarski, sekretarz Gminy Byczyna Jakub Goliński oraz naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Gospodarczego Starostwa Powiatowego w Oleśnie Joanna Lech.

left
right
close